بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور ایلام در پی پلمپ دانشگاه پیام نور استان ایلام؛

بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور ایلام در پی پلمپ دانشگاه پیام نور استان ایلام

در بامداد 10 آذرماه سال جاری عوامل شهرداری ایلام به علت عدم پرداخت عوارض، نسبت به پلمپ دانشگاه پیام نور استان ایلام اقدام نمودند. علی هذا به دستور دادستان محترم استان فک پلمپ شد و مجدداً در تاریخ 12 آذر مسئولین شهرداری به این دستور دادستان بی اعتنایی نموده و این مرکز آموزشی را پلمپ کردند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /  بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور ایلام در پی پلمپ دانشگاه پیام نور استان ایلام بیانیه ای صادر کرد

متن بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
 
این پرچم آرمان‌خواهی و مطالبه‌گری را زمین نگذارید (مقام معظم رهبری 28/2/99)


در بامداد 10 آذرماه سال جاری عوامل شهرداری ایلام به علت عدم پرداخت عوارض، نسبت به پلمپ دانشگاه پیام نور استان ایلام اقدام نمودند. علی هذا به دستور دادستان محترم استان فک پلمپ شد.

مجدداً در تاریخ  12 آذر  مسئولین شهرداری به این دستور دادستان بی اعتنایی نموده و در اقدامی  با قرار دادن بلوک های نیوجرسی و قفل کردن درب های ورود و خروج دانشگاه، این مرکز آموزشی را پلمپ کردند.

این اقدام شهرداری باعث نگرانی و ناراحتی دانشجویان دانشگاه پیام نور ایلام شده است

با توجه به آنچه که به وقوع پیوسته جای این سوالات باقیست               

۱. چرا دانشگاه که به فرموده امام راحل مبدا تحولات است باید این چنین  پلمب شود و مورد بی مهری قرار گیرد آیا مدیران استان نمی دانند جنس برخورد با یک مکان آموزشی_فرهنگی متفاوت با یک مغازه است و چه اثرات سوئی بر دانشجویان این دانشگاه دارد.  

 ۲. چرا باید  سازمان مرکزی پیام نور نسبت به قول های مساعدتی که به این دانشگاه داده است عمل نکرده تا این چنین اتفاقی در ایلام محروم بیافتد و باعث شود به  شأن و منزلت دانشگاه خدشه وارد شود.

 

در  پایان ما دانشجویان دانشگاه پیام نور شهرستان ایلام درخواست داریم با عنایت به اینکه دانشگاه یک نهاد مقدس است و از طرفی چندین هزار دانشجو مشغول به تحصیل در این دانشگاه می باشند و امور اداری و دانشجویی آن ها منوط به باز بودن دانشگاه است لذا سازمان مرکزی پیام نور ، در اسرع وقت مساعدت های لازم را جهت رفع این مشکل به عمل آورده و مجموعه مدیران استانی نیز جهت بازگشایی این دانشگاه  اقدامات لازم را انجام دهند.

     (ومن الله توفیق)

 بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور استان ایلام

ارسال نظر


captcha