دانشجویان بسیحی کرمانشاهی شیلد محافظ صورت و دستکش تولید می‌کنند

گروه جهادی رهپویان انتظار بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با راه‌اندازی کارگاه‌هایی اقدام به تولید شیلد محافظ صورت و دستکش یکبار مصرف برای کادر درمانی استان کرده است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /گروه جهادی رهپویان انتظار بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از ابتدای شیوع کرونا در استان در بخش‌های مختلف به ارائه خدمات در زمینه مبارزه با این ویروس پرداخته است.


این گروه جهادی در زمینه ضدعفونی بیمارستان‌ها و مراکز پرخطر سطح استان فعالیت داشته و اکنون کارگاه‌های تولیدی اقلام بهداشتی راه اندازی کرده است. 

در این کارگاه‌ها از سوی جهادگران این گروه، شیلد محافظ صورت و دستکش‌های یکبار مصرف تولید می‌شوند و این اقلام تولیدی به دست کادر درمانی استان می‌رسند.
 
گفتنی است، روزانه ۵۰۰ شیلد پزشکی و ۵۰۰۰ عدد دستکش یکبار مصرف در این کارگاه جهادی توسط ۳۰ نفر از دانشجویان خواهر و برادر  دانشگاه علوم پزشکی و سایر دانشگاه‌های سطح استان تولید می‌شود.

فعالیت گروه جهادی رهپویان انتظار بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در زمینه مقابله با کرونا تا ریشه کنی این ویروس ادامه خواهد داشت.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار