در پیامی از سوی گروه های جهادی ناحیه بسیج دانشجویی استان کرمان آمده است؛

تبریک بابت انتصاب فردی شایسته به عنوان فرمانده ناحیه بسیج دانشجویی استان کرمان/قدر دانی از زحمات فرمانده سابق ناحیه بسیج دانشجویی استان کرمان

گروه های جهادی ناحیه بسیج دانشجویی استان کرمان در پیامی از زحمات مسئول سابق ناحیه بسیج دانشجویی تشکر و برای فرمانده جدید آرزوی موفقیت کردند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /گروه های جهادی ناحیه بسیج دانشجویی استان کرمان در پیامی از زحمات مسئول سابق بسیج دانشجویی، سرهنگ پاسدار ناصر بهروز قدردانی و برای فرمانده جدید آرزوی موفقیت کردند.

متن کامل پیام گروه های جهادی ناحیه بسیج دانشجویی استان کرمان به شرح ذیل است:

در جریان انقلاب اسلامی، طی این سال ها همواره بسیج دانشجویی به عنوان پیشانی جریان دانشجویی در تمامی جریانات اجتماعی، فرهنگی، سیاسی، علمی و ... حضور پررنگ و اساسی داشته است و ثمره این حضور، تربیت دانشجویانی در تراز انقلاب اسلامی ایران می باشد؛ دانشجویانی که هم در عرصه علم و فناوری و هم در عرصه دفاع از حرم و حریم آل ا... همه وجود خود را فدای ارتقای هرچه بیشتر اسلام و ایران عزیز نمودند.

یکی از خصایص دانشجویان بسیجی پیروی از امام امت خویش می باشد که این موضوع هم در زمان امام خمینی(ره) و هم در زمان امام خامنه ای عزیز (مدظله العالی) نمایان می باشد که پیشرفت روزافزون این نهاد مقدس به دلیل عمل به فرامین امامین انقلاب اسلامی می باشد.

با قدردانی از زحمات سردار سرتیپ پاسدار حسین معروفی، فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان در پاسداری از انقلاب اسلامی و تشکر فراوان از انتصاب فرمانده جوان، توانمند، انقلابی و جوان گرا، سرگرد پاسدار دکتر رضا اسماعیل کاخ به سمت فرماندهی ناحیه بسیج دانشجویی استان کرمان، از زحمات سرهنگ پاسدار ناصر بهروز که در طول دوران فرماندهی شان در ناحیه بسیج دانشجویی به عنوان مربی و الگو برای هدایت و موفقیت ما دانشجویان در دوران دانشجویی و پس از آن بوده اند و ما را در گام نهادن در راه خداوند، اهداف انقلاب اسلامی و سربازی حضرت بقیه الله(عج) کمک کرده اند، قدردانی و طلب عافیت، سلامت و تندرستی داریم.

ضمن قدردانی از زحمات بی دریغ مسئول سابق بسیج دانشجویی استان کرمان امید داریم سرهنگ پاسدار ناصر بهروز، همانطور که در تمامی مسئولیت های زندگی موفق بوده اند، جایگاه شهیدان اسلام و شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی را کسب نمایند.

و انتصاب به جا و شایسته ی برادر ارزشی و انقلابی مان سرگرد پاسدار دکتر رضا اسماعیل کاخ را به عنوان فرمانده ناحیه بسیج دانشجویی استان کرمان تبریک عرض می نمائیم و از درگاه ایزد منان برای ایشان توفیق خدمتگزاری مستمر را آرزومندیم.

گروه های جهادی ناحیه بسیج دانشجویی استان کرمان

۹۹/۰۱/۲۳

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار