دانشجو و حفظ مولفه های اقتدار«14»؛

احمدی: فشارهای اقتصادی خارجی باعث آسیب و ضربه به وضع معیشتی مردم شده است

فشارهای اقتصادی خارجی وارد بر کشور بیشتر از آن که دولت را تحت تاثیر قرار دهد باعث آسیب و ضربه به وضع معیشتی مردم شده و شرایط را برای مردم سخت کرده است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجوییزهرا احمدی عضو شورای پایگاه بسیج دانشجویی شهیده نسرین صفایی دانشگاه آزاد استهبان در گفتگو با خبرنگار ما در خصوص مشکلات اقتصادی کشور بیان داشت: فشارهای اقتصادی خارجی وارد بر کشور بیشتر از آن که دولت را تحت تاثیر قرار دهد باعث آسیب و ضربه به وضع معیشتی مردم شده  و شرایط را برای مردم سخت کرده است.

 

وی در ادامه در رابطه با تحریم های آمریکا علیه ایران گفت: آمریکا علی‌رغم ادعایی که مبنی بر مخالفت صرف با نظام حکومتی ایران دارد، و نه مردمش به این نتیجه می رسیم که این امر ادعایی بیش نیست چرا که او مردم را برای رسیدن به مقاصدی که به آن‌ها دست نخواهد یافت وسیله قرار داده است.

 


این فعال دانشجویی در خصوص وظیفه جنبش‌های دانشجویی در جنگ اقتصادی دشمن علیه ایران اسلامی ابراز داشت: جنبش‌های دانشجویی وظیفه دارد با آگاهی بخشی به خود و سایرین و... در قدم اول و سپس تلاش برای برطرف کردن مشکلات اقتصادی وابسته به داخل و سعی بر اجرای اقتصاد مقاومتی در جنگ اقتصادی انقلاب را یاری کند.

 


 احمدی با اشاره به راه حل های برون رفت از وضعیت کنونی اقتصاد اظهار داشت: ابتدا، تمرکز بر تولید با کیفیت داخلی و نظارت دقیق بر این امر و سپس حمایت از کالای ایرانی این امر سبب ایجاد اشتغال و کاهش وابستگی تدریجی به خارج می شود.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha