گروه خبری - سیاسی
ثبت نام اردوی راهیان نور جنوب کشور از امروز 15 بهمن تا پایان بهمن در دفاتر و پایگاه های بسیج دانشجویی استان کردستان انجام می شود.
ارشاد مارابی دانشجوی دانشگاه پیام نور مرکز سنندج اولین کردستانی است که عضو تیم ملی گراپلینگ کشور است که بارها در میادین جهانی و کشوری خوش درخشیده و مقام های ارزنده ای به دست آورده است.
کرسی آزاد اندیشی با موضوع آیا حقوق زن و مرد برابر است با حضور جمعی از دانشجویان دانشگاه پیام نور مرکز سنندج برگزار شد.
یکی از دانشجویان دانشگاه کردستان طی یادداشتی در تحلیل سخنان دیروز رهبر نوشت: رهبری با هیچ کس در تحریف اصول انقلابی و اسلامی رودربایستی ندارد حتی اگر رییس جمهور کشور در رأس کسانی باشند که این خط اشتباه را مدیریت میکنند.
همزمان با 8 نوامبر روز جهانی رادیولوژی, فرمانده بسیج دانشجویی استان کردستان همراه با جمعی از دانشجویان بسیجی دانشگاه علوم پزشکی کردستان از دانشجویان و اساتید پرتوکار این دانشگاه با اهدا شاخه گل تجلیل کردند.
مسوول بسیج دانشجویی دانشگاه های استان کردستان تاکید کرد: تا زمانی که آمریکایی ها از خوی سلطه گری خود دست برندارند صدای شعارهای «مرگ بر امریکا»ما در جهان طنین انداز خواهد بود.
امروز دانشجویان بسیجی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج همزمان با یوم الله 13 آبان در جلوی درب ورودی دانشگاه, پرچم آمریکا و اسرائیل را به زیر گام‌هایشان لگدمال کردند.
بسیج دانشجویی شهرستان قروه به مناسبت گرامیداشت یوم الله 13 آبان بیانیه ای صادر کرد
کمیته دانشجویی شهرستان سقز متشکل از دانشجویان دانشگاه پیام نور, آزاد اسلامی, علمی کاربردی و آموزشکده فنی و حرفه ای طی بیانیه ای از آحاد مردم برای شرکت درراهپیمایی 13 آبان دعوت کردند.
دانشجویان کردستانی امروز در یوم الله 13 آبان با مشت‌های گره کرده شعار مرگ بر آمریکا سر دادند و اعلام کردند که هرگز جنایت‌های این رژیم مستکبر را فراموش نخواهند کرد.
|< < 1 2 > >|