گروه خبری - اجتماعی
در راستای تکریم ارزش های انسانی و اسلامی و تجلیل و تکریم از سالمندان جمعی از دانشجویان بسیجی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج با حضور در سرای سالمندان از پدران و مادران زحمت كش ديروز عیادت کردند.
سمینار آسیب های فضای مجازی به همت بسیج داشنجویی در سالن آمفی تئاتر علامه عبدالکریم مدرس دانشگاه پیام نور مرکز سنندج برگزار شد.
کارگاه آموزشی تعلیم و تربیت با موضوع آموزش و پرورش امام زاده بدون متولی در پردیس فرهنگیان شهید مدرس سنندج برگزار شد.
چند نفر از دانشجویان دانشگاه پیام نور مرکز سنندج دیروز در زمان اوج بارش برف اقدام به نصب بنر 9 دی در محوطه دانشگاه پیام نور مرکز سنندج کردند.
کرسی آزاد اندیشی با موضوع "ارتباط های پیش از ازدواج آری یا خیر" با حضور دکتر ترکمن در دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج برگزار شد.
کرسی آزاد اندیشی با موضوع آیا حقوق زن و مرد برابر است با حضور جمعی از دانشجویان دانشگاه پیام نور مرکز سنندج برگزار شد.
قتل عام اعضای گروه تروریستی داعش در موصل عراق، بازداشت هشت تروریست وابسته به داعش در مغرب، هلاکت عامل انتحاری داعش از عناوین خبری گروهک تروریستی داعش در ساعات گذشته است.
حالا حوزه‌ی هنری سازمان تبلیغات اسلامی هم به عنوان یکی از قدیمی‌ترین نهادهای هنر انقلاب که معمولاً جای خالی آثارش در مباحث روز انقلاب احساس می‌شد، این بار پای در میدان گذشته و با موشن گرافیک‌های جذاب و دیدنی‌ تولید شده در مرکز مستند سوره، سعی در تبیین فواید انرژی هسته‌ای کرده است. موردی که شاید رسانه‌هایی چون صداوسیما باید ده یا دوازده ساله پیش آن را شرح می‌دادند
|< < 1 > >|