کد خبر:88588 تاریخ انتشار : 1396/9/5-1:14:27
ه مناسبت سالروز تشکیل بسیج دانشجویی
گزارش تصویری//گردهمایی دانشجویان بسیجی در کردستان
دیروز گردهمایی بزرگ دانشجویان بسیجی استان کردستان با حضور سردار رجبی فرمانده سپاه بیت المقدس, روسا و مسئولین دانشگاه ها و جمع زیادی از داشجویان بسیجی دانشگاه های سطح شهر سنندج در تالار مولوی دانشگاه کردستان برگزار شد.
لینک کوتاه http://kordestan.bso.ir/id/88588

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی استان کردستان,دیروز گردهمایی بزرگ دانشجویان بسیجی استان کردستان با حضور سردار رجبی فرمانده سپاه بیت المقدس, روسا و مسئولین دانشگاه ها و جمع زیادی از داشجویان بسیجی دانشگاه های سطح شهر سنندج در تالار مولوی دانشگاه کردستان برگزار شد.

 

دکتر فردین اخلاقیان رییس دانشگاه کردستان با گرامیداشت هفته بسیج و پیروزی حق بر باطل، اظهار کرد: امام خمینی(ره) با اقدامات مدبرانه خود مسیر تاریخ را در خاورمیانه و کل دنیا عوض کرد.

 

وی افزود: از جمله اقدامات سترگ رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران، تشکیل بسیج مستضعفین بود که در طول سال‌های بعد از انقلاب نیز منشأ خیر و خدمات به مردم شد.

 

رئیس دانشگاه کردستان بسیج را دارای دو محور اساسی دانست و تصریح کرد: محور اول بسیج اینکه بسیج همیشه حول رهبری حرکت کرده و چه در دوران جنگ و چه در دوران پس از جنگ همگام و همراه رهبری بوده و با این امر باعث اجتناب از تفرقه شد.

 

وی دومین محور بسیج را مردمی بودن آن دانست و گفت: بسیج سازمانی مردمی است که بیشتر اقشار آن را خود مردم تشکیل داده‌اند.

 

اخلاقیان بهترین نمونه خدمات و نقش سازنده بسیج در سازندگی را حضور بسیجیان در بزنگاه‌های مختلف دانست و ادامه داد: بهترین نمونه این حضور، زلزله اخیر کرمانشاه است.

 

وی با ذکر این نکته که برای تشکیل جامعه اسلامی و حکومت اسلامی نیاز به مبانی فکری و تئوری داریم، خاطرنشان کرد: یکی از کلیدیترین مواردی که اساتید و دانشگاهیان باید بدان توجه داشته باشند، تدوین تئوری است که بتوان در راستای خدمت به مردم و جهانیان قرار بگیرد.

 

 

 

پ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
آخرین اخبار
در پی سخنان نابخردانه ترامپ در مورد ملت ایران و خروج از ب...
خروش اعتراض آمیز دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج...
دانشجویان بسیجی مریوان در محکومیت خروج آمریکا از برجام گر...
تجمع اعتراض آمیز دانشجویان بسیجی دانشگاه های شهرستان قروه...