کد خبر:16344 تاریخ انتشار : 1394/6/4-11:9:7
کجای کشورمان لنگ کمک گرفتن از روباه پیر است؟
یادداشت/ زهرا جاوید
لینک کوتاه http://kordestan.bso.ir/id/16344

این روزها زمزمه ای به گوش می رسد که حکایت از باز گشایی سفارت روباه پیر در تهران را دارد، روباه پیری که جنایت های زیادی در حق  کشور ما و مردم ایران روا داشته  است جنایت هایی که فراموش شدنی نیست.


هرگز فراموش نمی کنیم پاییز ۸۹ را که  جان سورز در مقام رئیس دستگاه جاسوسی انگلیس مقابل دوربین رفت و اعلام کرد سازمان تحت ریاستش در حال «انجام عملیات جاسوسی» با هدف «توقف برنامه هسته‌ای ایران» است.


مسئولین یادشان رفته است ۸ آذرماه ۸۹ تنها چند روز پس از اظهارات جان سوز، مجید شهریاری و فریدون عباسی از برجسته‌ترین و کلیدی‌ترین دانشمندان هسته‌ای ایران در دو عملیات جداگانه ترور شدند، یا اینکه دولتمردان خود را به خواب زده اند.

 

هر چه فکر می کنم نمی دانم  کجای کشورمان لنگ می زند که نیاز مند کمک گرفتن از این روباه پیر هستیم ، هرچند هر چقدر هم مشکلات در کشور باشد مسئولین نباید فراموش کنند، سال ۹۰ را که دولت انگلیس به عنوان اولین کشور تحریم‌کننده فعالیت‌های مالی با ایران در دور جدید تحریم‌ها علیه ایران، در روز اول آذرماه از توقف همکاری با موسسه‌های مالی ایران از جمله بانک مرکزی خبر داد، موضوعی که بسیاری آن را اعلام جنگ اقتصادی انگلیس علیه ایران قلمداد کردند.

 

شاید آن زمان ها که انگلیس این جنایات را مرتکب می شد مردم ایران به خصوص دانشجویان و جوانان فکر نمی کردند روزی تلویزیون جمهوری اسلامی ایران بار دیگر خبر ورود وزیر امور خارجه انگلیس به کشور و باز گشایی دوباره سفارت این روباه پیر را به همگان اعلام کند؛ اما متاسفانه مسئولین ودولتمردان در خواب فرو رفته اند که بیدار کردنشان نیاز مند تلنگر است، اما فکر نمی کنند شاید این تلنگر به قیمت ازبین رفتن منافع ملت ایران باشد.

 

مسئولان بدانند مردم به خصوص  دانشجویان و جوانان اجازه نخواهند داد بار دیگر این روباه پیر در امور کشور اسلامی ما دخالت کند؛ چرا که مردم با بصیرت ما همیشه بیدارند و از نظام جمهوری اسلامی حمایت می کنند.

انتشار یادداشت‌های دانشجویی به معنای تایید تمامی محتوای آن توسط سایت نیست و صرفاً منعکس کننده نظرات گروه‌ها و فعالین دانشجویی است.

نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
آخرین اخبار
در پی سخنان نابخردانه ترامپ در مورد ملت ایران و خروج از ب...
خروش اعتراض آمیز دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج...
دانشجویان بسیجی مریوان در محکومیت خروج آمریکا از برجام گر...
تجمع اعتراض آمیز دانشجویان بسیجی دانشگاه های شهرستان قروه...