کد خبر:97522 تاریخ انتشار : 1397/2/20-12:56:9
مصاحبه اختصاصی
مصاحبه اختصاصی با دانشجوی بسیجی
در مورد لغو برجام و سخنرانی توهین آمیز ترامپ نسبت به ملت ایران
لینک کوتاه http://kordestan.bso.ir/id/97522
به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی استان کردستان, در  مصاحبه اختصاصی با  مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه مذاهب اسلامی استان کردستان سوالاتی در مورد لغو توافقنامه برجام از جانب طرف آمریکایی و سخنان توهین آمیز ترامپ نسبت به ملت ایران مطرح شد که پاسخ هایش شنیدنیست.


IMG_0739.JPG


محمد صادق هاشمی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه مذاهب اسلامی کردستان
 
برجام از همان ابتدا اشتباهی صریح و آشکار بود و باید از همان اول مواضعی در باره آن گرفته میشد.
نقل به مضمون سخنان رهبری که فرمودند: ما به برجام خوش بین نیستیم و در آینده ثابت می شود که اعتماد به آمریکا اشتباهی بزرگ است , حال درمیابیم که پایبند نبودن به رهنمون های رهبر جامعه چه تبعاتی داشت و آمریکا غول بدقولی جهان این را به اثبات رساند که اعتماد ما به آنها اشتباهی بزرگ است که حاصل آن خسارات زیان بار و فراوانی را به ما تحمیل کرد.
 
اما حال باید به این اندیشید که آینده برجام اینگونه با خروج آمریکا رقم خورد آیا ادامه آن با کشورهای اروپایی که عملا گوش به فرمان آمریکا هستند گزاره ای درست است یا خیر؟ و می توان به ادامه توافق با این کشورها دلخوش بود؟؟؟
 
با اندکی تامل و با نگاهی به رهنمود های رهبری و تجربه های بدست آمده درمییابیم که آگاهانه به سوی ضرری آشکار پیش می رویم رک بگوییم : برجام را تاجای که طرف مقابل ما پایبند به توافق و تعهدات باشد ادامه دهید و در غیر این صورت رها کنید و به فکر طرقی کشور از طریق اتکا به ظرفیت های داخلی باشید.

 
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
آخرین اخبار
در پی سخنان نابخردانه ترامپ در مورد ملت ایران و خروج از ب...
خروش اعتراض آمیز دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج...
دانشجویان بسیجی مریوان در محکومیت خروج آمریکا از برجام گر...
تجمع اعتراض آمیز دانشجویان بسیجی دانشگاه های شهرستان قروه...