کد خبر:70897 تاریخ انتشار : 1396/1/31-23:48:18
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه کردستان تغییر کرد
دیروز طی جلسه ای از سوی علی محمدپناه مسئول بسیج دانشجویی استان کردستان, امیر اکبرنژاد دانشجوی رشته مدیریت بازرگانی به عنوان مسئول بسیج دانشجویی حوزه شهید تعریف دانشگاه کردستان معرفی شد.
لینک کوتاه http://kordestan.bso.ir/id/70897

به گزارش خبرنگار پایگاه اطالاع رسانی بسیج دانشجویی استان کردستان، در جلسه ای که دیروز با حضور مسئول بسیج دانشجویی استان کردستان و جمعی از اعضای شورای بسیج در حوزه شهید تعریف دانشگاه کردستان برگزار شد امیر اکبرنژاد به عنوان فرمانده بسیج حوزه شهید تعریف دانشگاه کردستان معرفی شد و از تلاش های سید سیروان ابراهیمی فرمانده قبلی تقدیر و تشکر شد.

 

امیر اکبرنژاد دانشجوی رشته مدیریت بازرگانی دانشگاه کردستان است که از این پس مسئولیت حوزه بسیج شهید تعریف دانشگاه را عهده دار می شود، پیش از این سید سیروان ابراهیمی حدود پنج ماه این مسئولیت را بر عهده داشت.

 

 محمدپناه افزود: بسیج دانشجویی به عنوان یک تشکل قانونی با داشتن مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی؛ مجلس شورای اسلامی و فرمان امام و رهبری و با شرح وظایف مشخص در حوزه جذب، سازماندهی و آموزش در مجموعه دانشگاهی, وظیفه و رسالت دفاع از اسلام ناب محمدی, مقابله با ایادی آشکار و نقاب دار استکبار و دفاع از اصول تغییر ناپذیر نه شرقی و نه غربی را در محیط دانشگاه بر عهده دارد.

 

مسئول بسیج دانشجویی استان کردستان ادامه داد: بسیج دانشجویی از بدو تشکیل تا امروز علارغم اینکه یک تشکل نظم یافته و دارای سازماندهی خاصی است؛ اما هیچگاه خود را رقیب جریان های متعارف در دانشگاه ها نمی بیند.

 
وی تصریح کرد: پذیرش مسئولیت در بسیج خادمی کردن برای نظام است که باید بی منت در راه تحقق آرمان های انقلاب قدم بردارد و دغدغه نظام را داشته باشد.

محمدپناه یادآور شد: کسی که عضو بسیج است و دغدغه انقلاب را دارد باید خیلی هوشیار و آگاه باشد و از افراط و تفریط ها جلوگیری کند.

وی با بیان اینکه بسیج دانشجویی محدودیتی برای فعالیت افراد ندارد؛ بلکه هر کس قلبش برای ایران بتپد و دلسوز ایران اسلامی و دوستدار پیشرفت ایران اسلامی باشد، عضو بسیج دانشجویی است؛ گفت: بسیج  مزرعه بی حصار است که هر کس که عشق انقلاب و کشور و ایران و دغدغه پیشرفت عمران و آبادانی ایران اسلامی را دارد عضو آن است.


محمدپناه گفت: یک دانشجوی بسیجی در تمام عرصه‌های علمی و اجتماعی تلاش و همت مضاعف داشته، از این رو برای رسیدن به آرمانهای ارزشی و دینی خود هیچ‌گونه تعلل و سستی به خرج نداده و با تلاش و کوشش فراوان در پی رسیدن به نتیجه مطلوب و رضایت الهی است.

photo_2017-04-19_14-02-33.jpg

photo_2017-04-19_14-02-30.jpg

نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر: