کد خبر:97525 تاریخ انتشار : 1397/2/20-13:18:31
بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان کردستان
بیانیه شواریی تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان کردستان در مورد خروج آمریکا از برجام
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان کردستان در مورد خروج آمریکا از برجام بیانیه ای صادر کرد.
لینک کوتاه http://kordestan.bso.ir/id/97525
به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی استان کردستان ,شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان کردستان در مورد خروج آمریکا از برجام بیانیه  ای صادر کرد.

 این بیانیه به شرح زیر می باشد:


                                                                    بسم الله الرحمن الرحیم
(من عامل الناس فلم یظلهم وحدتهم فلم یکذبهم وعدهم فلم یخلفهم فهو ممن کملت مروءته و ظهرت عدالته و جبت اخوته وحرمت غیبته)
هرکس در معاشرت با مردم به آنان ظلم نکند،دروغ نگوید و خلف وعده ننماید ، جوانمردیش کامل ، عدالتش آشکار،برادری با او واجب و غیبتش حرام است.
                                                                               پیامبر اکرم (ص)
از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی در سال 1357 سیاست خارجی ایران بر مبنای حقوق بین الملل و قوانین و مقرارات بین المللی تنظیم و اجرا شده و حاکمیت در برابر کشورها و عدم دخالت در امور داخلی دیگران سرلوحه روابط با کشورهای دیگر قرار گرفته است.
از همان روز های ابتدای انقلاب , آمریکا با توسل به اقدامات مداخله جویانه ی تخریبی و خصمانه علیه نظام نوپای جمهوری اسلامی ایران ,عملاَ در پی برندازی نظام جمهوری اسلامی ایران بوده است و ازهیچ اقدامی دریغ نکرده است.
رئیس جمهور بدعهد آمریکا در مورخه 18 اردیبهشت 1397 با اعلام خروج از برجام بار دیگر بر حقانیت جمهوری اسلامی ایران صحه گذاشته و مهر تاییدی بر فرمایشات مقام معظم رهبری که فرمودند"آمریکایی ها قابل اعتماد نیستند" زدند.
با توجه به برنامه جامع اقدام و عمل مشترک (برجام) و تعهدات طرفین , این بدعهدی آمریکایی ها دور از انتظار نبود.شیطان بزرگ در طول عمر 40 ساله نظام مقدس جمهوری اسلامی بارها دشمنی و بدعهدی خود را آشکار نموده و از تمام گزینه های زیر میز و روی میز استفاده کرده است اما این اقدامات هیچ کدام خللی در عزم و اراده ملت بزرگ ایران ایجاد نکرده است و با توجه به بیعت آنان با حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و شهدای انقلاب اسلامی , با تمام توان در مقابل شیطان بزرگ ایستاده اند.
مقام معظم رهبری بارها  فرموده اند: "که اگر مسئله برجام به نتیجه برسد آنها به بهانه های واهی مانند صنایع موشکی، حقوق بشر و ... می خواهند خواسته های خود را برما تحمیل کنند
در مسئله برجام نباید دوباره به اروپایی ها اطمینان کرد و باید تضمین های لازم از آنها گرفته شود ,  زیرا باید شان ملت شریف ایران حفظ شود.
نکته قابل تامل در بررسی مسائل منطقه این است  که تمام نقشه های  آمریکا در منطقه با شکست مواجه شده است و تنها دلیل این را ایران میداند و از این مسئله عصبانی هستند و در این مقطع سخن مهم شهید بهشتی (ره)دوباره به اذهان متبادر می گردد که فرمودند: "آمریکا از ما عصبانی باش و از این عصبانیت بمیر".
در پایان ما دانشجویان استان کردستان ضمن محکوم کردن بدعهدی آمریکا در خروج از برجام دوباره با آرمان های معمار کبیر انقلاب , حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری ( مدظله العالی) و شهدا , بیعت می کنیم و اعلام می داریم که با تمام توان از دستاورد های هسته ای , فرهنگی , اجتماعی , اعتقادی جمهوری اسلامی ایران حمایت می کنیم و تا آخرین قطره خون در مقابل زورگویی مستکبران جهان ودر راس آنها  آمریکای جنایت کار با قاطعیت خواهیم ایستاد همچنین از تمامی مسئولین و دست اندرکاران نظام مقدس جمهوری اسلامی می خواهیم که از تمامی منافع و عزت نظام در مقابل زورگویان دفاع کنند.
                                                        والسلام
 
                 شورای تببین مواضع بسیج دانشجویی استان کردستان
 

 
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
آخرین اخبار
در پی سخنان نابخردانه ترامپ در مورد ملت ایران و خروج از ب...
خروش اعتراض آمیز دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج...
دانشجویان بسیجی مریوان در محکومیت خروج آمریکا از برجام گر...
تجمع اعتراض آمیز دانشجویان بسیجی دانشگاه های شهرستان قروه...