کد خبر:30736 تاریخ انتشار : 1394/12/5-13:9:50
با حضور سردار حاج حسن رستگارپناه
برگزاری یادواره شهدای غواص دانشگاه پیام نور مرکز سنندج/عکس
یادواره شهدای غواص با حضور سردار حاج حسن رستگارپناه جانشین مرکز مطالعات و امنیت پایدار ستاد کل نیروهای مسلح و ازفرماندهان سپاه شمال غرب و جمعی از روسا, معاونین, اساتید و دانشجویان دانشگاه پیام نور مرکز سنندج برگزار شد.
لینک کوتاه http://kordestan.bso.ir/id/30736
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی کردستان, دکتر اسکندر مرادی رییس دانشگاه پیام نور استان کردستان در یادواره شهدای غواص که امروز صبح به همت بسیج دانشجویی در این دانشگاه برگزار شد با بیان اینکه زبان قادر به بیان بزرگمردی و رشادت شهدا نیست اظهار کرد: درد, رنج و غم و ماتم خانواده های شهدا را هیچ کس بجز خانواده  آنها درک نخواهد کرد .
 
وی افزود: امروز در نظام سیاسی منطقه ای و بین الملی, کشور ایران یک کشور با ثبات و قدرتمند است و دشمنان اسلام و انقلاب برای به حاشیه راندن ایران تمام تلاش خود را می کنند اما تمام این تلاش ها به شکست انجامیده است.
وی تاکید کرد: تمام کشورهای دنیا به این نتیجه رسیده اند که برای ثبات منطقه ای و جهانی باید جایگاه مهم نظام جمهوری اسلامی ایران را  قبول کنند.
وی به شیوه شهادت ناجوانمردانه و غیر انسانی  شهدای غواص اشاره کرد و تصریح کرد:  براساس حقوق بین المللی هیچ کس حق ندارد اسیران جنگی را اینگونه به شهادت برسانداما رژیم منحوس صدام این جنایت را مرتکب شد.
وی در ادامه به به انتخابات پیشرو اشاره کرد و گفت: مردم کردستان بویژه دانشجویان به حرمت خون شهیدان در 7 اسفند با اقتدار و با اطمینان و امید در پای صندوق های رای حضور خواهند یافت .
در پایان مراسم از مادر شهید یوسفیان یکی از شهدای استان کردستان تجلیل و تقدیر شد.
IMG_0880.jpgIMG_0892.jpgIMG_0895.jpgIMG_0897.jpgIMG_0938.jpgIMG_0966.jpg
IMG_0970.jpgIMG_0910.jpg
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر:
آخرین اخبار
در پی سخنان نابخردانه ترامپ در مورد ملت ایران و خروج از ب...
خروش اعتراض آمیز دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج...
دانشجویان بسیجی مریوان در محکومیت خروج آمریکا از برجام گر...
تجمع اعتراض آمیز دانشجویان بسیجی دانشگاه های شهرستان قروه...